Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu www.rojasdzku.lv (“vietne”) satura kvalitāti, padarītu vietni ērtāku lietošanā un pielāgotu to lietotāju vajadzībām. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

 

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad atverat vietni. Tas palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus (piemēram, valodu, fonta lielumu un citus displeja iestatījumus), lai jums tie nebūtu jāiestata atkārtoti katru reizi, kad atverat vietni.

 

Kā mēs izmantojam sīkfailus?

Vietnē www.rojasdzku.lv var tikt izmantots Google, Inc. (“Google”) nodrošinātais Google Analytics tiešsaistes analīzes rīks. Google Analytics izmanto sīkfailus, kas ir teksta faili, kas tiek nosūtīti uz jūsu datoru un ko var izmantot, lai analizētu lietotāja uzvedību: lapas skatījumu, ģeogrāfiskās atrašanās vietas, pārlūkošanas ilgumu, ierīci utt. Google izmanto sīkfailu apkopoto informāciju par jūsu paradumiem, lai analizētu jūsu paradumus. kā šīs vietnes lietotājam, lai izveidotu pārskatus vietnes un tās apmeklējumu operatoriem, kā arī sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar vietnes darbību un interneta lietošanu.

Plašāku informāciju par sīkfailiem, tostarp to, kādi sīkfaili ir iestatīti jūsu datorā un kā tos pārvaldīt vai dzēst, varat iegūt vietnē www.aboutcookies.org.

 

Sīkdatņu pārvaldība un dzēšana

Lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tas bloķētu sīkfailu saglabāšanu jūsu datorā vai citā ierīcē. Šie iestatījumi visbiežāk ir atrodami sadaļā “Palīdzība”, “Rīki” vai “Rediģēšana”. Šādā gadījumā jums būs manuāli jākonfigurē noteikti iestatījumi katru reizi, kad apmeklējat šo vietni.

Plašāku informāciju par datu konfidencialitāti un drošību skatiet vietnē https://support.google.com/analytics/answer/7667196.